fbpx
Prekių pristatymas nuo 50EUR NEMOKAMAS visoje Lietuvoje!

Grąžinimo informacija

Prekės grąžinimas

Įsigijus prekes internetu, nekokybiškas prekes galite grąžinti per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos, pranešdami apie tai el. paštu: info@framesta.lt.

Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, galite grąžinti pirkinį per 14 darbo dienų, kurios skaičiuojamos nuo pristatymo dienos. Nekokybiška prekė bus nemokamai pakeista į naują arba Jums bus grąžinti už prekę sumokėti pinigai. Pinigų grąžinimo atveju nuo sumokėtos sumos atskaitomos su logistika susijusios išlaidos.

Jei pirkėjas pažeidė pakuotės apsaugą, grąžinti nebegalima. Norėdami grąžinti prekę galite susisiekti su mumis svetainės skyrelyje kontaktai nurodytais būdais. Kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti prekę į naują ir kokybišką arba grąžinti už pirkinį sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217. Tinkamos kokybės prekių grąžinimas vykdomas ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ nustatyta tvarka. Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas turi padengti pirkėjas.

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje.

Dėvimos prekės gali būti grąžintos tik tuo atveju, jei nebuvo panaudotos.

Prekė turi būti pirkėjo nesugadinta.

Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.).
Ši sąlyga netaikoma tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė. Grąžinama prekė privalo turėti visą komplektaciją, kurią pirkėjas gavo įsigydamas pirkinį.

Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą, garantinį taloną (jei jis buvo išduotas) ir užpildytą prekės grąžinimo dokumentą, kuris jums pateikiamas kartu su preke.

Uždaryti
Prisijungti
Uždaryti
Krepšelis (0)

Krepšelyje nėra produktų. Krepšelyje nėra produktų.